INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pra, Loredana dhe reperi gjerman sapo KONFIRMUAN se çifti që përkëdhelej në avion ishin ata? Këto FOTO nxorrën zbuluar dyshen!

Pra, Loredana dhe reperi gjerman sapo KONFIRMUAN se çifti që përkëdhelej në avion ishin ata? Këto FOTO nxorrën zbuluar dyshen!

Publikuar më: 14:26 31-01-2020

Pak ditë më parë u publikua në mediat sociale një video e një çifti që përkëdhelej në avion, dhe për të cilin thanë se është Loredana me reperin gjerman Zuna.

83666719_2592941510969861_1338877456626483200_n-1.jpg

Të gjithë dyshonin se bjondja misterioze në prehrin e tij ishte Loredana dhe ja më në fund u konfirmua.

Së fundi repereja shqiptare ka publikuar një foto nga makina e reperit dhe postimi i njëjtë i saj me atë të Zunës na tregon se po, ka diçka mes tyre.

83123139_272973110331455_2784494724688379904_n.jpg

Zuna njihet si anëtar i grupit KMN Gang në vitin 2010 dhe ka dhe një bashkëpunim me reperin shqiptar Azet.

Sa i përket Loredanës, ai ka qenë gjithnjë mbështetës i projekteve të saj, të cilat i ka publikuar në Instagram.

Nuk e dimë ende se sa kohë ka që po lulëzon romanca e tyre, por shpresojmë që dyshja ta bëjë publike tashmë.

83172586_2483715695209319_5763112092731179008_n.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.003464937210083