INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pra, Ledri Vula dhe Sara Hoxha kanë zyrtarizuar lidhjen?! [FOTO]

Pra, Ledri Vula dhe Sara Hoxha kanë zyrtarizuar lidhjen?! [FOTO]

Publikuar më: 13:29 03-02-2020

Ledri Vula dhe bukuroshja 27-vjeçare, Sara Hoxha janë prej kohësh në një lidhje, por asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar publikisht këtë fakt. Edhe pse ata janë shpesh pjesë e mediave rozë, çifti ka zgjedhur të heshtë rreth kësaj çështjeje. Mirëpo, në botën e showbiz-it sekretet nuk mund të mbahen për shumë gjatë. Tek-tuk kanë qarkulluar foto dhe video të Ledrit dhe Sarës, ku duken gjithmonë shumë të dashuruar.

Së fundmi, Panorama Plus ka bërë të ditur se çifti ka hedhur edhe një hap në lidhjen e tyre dhe e ka zyrtarizuar atë.

Mezi presim që ata ta pranojnë lidhjen publikisht dhe të shfaqen si çift së bashku.

DASME.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0039880275726318