INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pra, Ermal Mamaqi do të jetë konkurrenti i ri në ‘Big Brother Vip’?!

Pra, Ermal Mamaqi do të jetë konkurrenti i ri në ‘Big Brother Vip’?!

Publikuar më: 14:32 15-01-2022

Aktori Ermal Mamaqi së fundmi ka njoftuar se do të jetë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Ermali teksa ka ndarë një foto me moderatoren Arbana Osmani në Instagram, ka njoftuar se spektaklin e të martës do të hyjë në ‘Big Brother Vip’.

“Miq të martën filloj dhe unë rrugëtimin e bukur në shtëpinë më të ndjekur. Uroj të më mbështesni në këtë aventurë. Thank you”,- shkruan Ermali në postimin e tij.

Gjithsesi kjo mund të jetë një shaka e Ermalit, i cili njihet për batutat e tij, por kjo nuk i pengon fansat që të mendojnë se ai do ti bashkohet realisht shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

3333.png

Article Logic
Execution time: 0.0029850006103516