INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po nëna e tij e pëlqente Ledjanën?! Mevlani përgjigjet TROÇ: Mami im thoshte…

Po nëna e tij e pëlqente Ledjanën?! Mevlani përgjigjet TROÇ: Mami im thoshte…

Publikuar më: 13:31 11-06-2021

Ata ishin një ndër çiftet më të preferuara të publikut dhe shumë fansa janë në pikëpyetje se çfarë po ndodh me ta. Përveç këtyre pyetjeve, ajo ç’ka shumë persona duan të dinë tjetër rreth tyre është: “Po familjarët?”.

A e kanë pëlqyer pjesëtarët e familjes së Mevlanit Ledjanën?

Përgjigjen e kësaj pyetjeje e ka dhënë Mevlani, i cili ishte i ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, ku u pyet nëse e ëma e tij e pëlqente ish-partneren e tij.

“Pavarësisht se ç’ka ajo mendon, kurrë nuk ndërhyn në zgjedhjet e mia dhe se e di që unë nuk gaboj asnjëherë në zgjedhjet që bëj”.

Një tjetër pyetje që atij iu bë sot, ishte nëse e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram dhe Mevlani u përgjigj shkurt me “JO”.

 

Article Logic
Execution time: 0.0031371116638184