INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po mendoni të udhëtoni në Paris? Me PATJETËR duhet të keni parasysh këto këshilla! [VIDEO]

Po mendoni të udhëtoni në Paris? Me PATJETËR duhet të keni parasysh këto këshilla! [VIDEO]

Publikuar më: 19:01 12-06-2018

Kemi dëgjuar shpesh herë persona të cilët kanë bërë një udhëtim në Paris dhe na sygjerojnë të shkojmë, qoftë edhe sikur njëherë në jetë. Vërtet duhet t’i dëgjojmë! Parisi njihet jo vetem si qyteti më i madh i Francës, por edhe si qytet i të dashuruarëve, i dritave dhe shumë e shumë epitete të tjera, por nëse po mendoni të udhëtoni në kryeqytetin madhështor të Frances, videoja më poshtë ju vjen në ndihmë!

“Gjëja më e çuditshme që ju ka ndodhur në udhëtimin e fundit që keni bërë?”, ishte një ndër temat që iu bë publikut nga emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani. Përgjigjet janë dhënë nga ju që jeni në postimin e bërë nga INTv Albania në Instagram dhe Facebook.

Por para se Fatma të lexojë komentet tuaja vendosi të ndajë me ju eksperiencen e saj gjatë udhëtimit në Paris dhe kështu ju jep edhe disa këshilla që të jeni të përgatitur gjatë udhëtimit tuaj në “tokën e të dashuruarëve” dhe jo vetëm. Por pa humbur kohë, ju ftojmë të shihni videon më poshtë./intv.al/

Article Logic
Execution time: 0.013631820678711