INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po e shohim kudo, e keni bërë ju? Ja sfida e fundit e internetit që i ka ''çmendur'' të gjithë, e bëri dhe Flori Mumajesi! [VIDEO]

Po e shohim kudo, e keni bërë ju? Ja sfida e fundit e internetit që i ka ''çmendur'' të gjithë, e bëri dhe Flori Mumajesi! [VIDEO]

Publikuar më: 11:39 08-04-2019

Sfidat në YouTube, TikTok dhe Instagram dominojnë mënyrën se si njerëzit marrin pjesë në trendet online dhe shumë prej tyre kthehen në “sfida”. Një ndër sfidat e fundit që është kthyer në trend është pikërisht #donttouchmechallenge. Por ku konsiston kjo sfidë? Mjafton të bëni një video me “Sugar” të Maroon 5, dhe shtrembëroni fytyrën në një mënyrë qesharake.

Shumë njerëz kanë postuar video në rrjete sociale të ndryshme dhe kjo sfidë siç duket ka kapur edhe Flori Mumajesin. Këngëtari ka postuar një video duke bërë sfidën “Don’t touch me” dhe është me të vërtetë për të qeshur.

flor from Vimeointv.al on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0052340030670166
array(1) { ["section"]=> string(126) "po-e-shohim-kudo-e-keni-bere-ju-ja-sfida-e-fundit-e-internetit-qe-i-ka-cmendur-te-gjithe-e-beri-dhe-flori-mumajesi-video-90885" }