INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po “çmendet” rrjeti”! Andi dhe Melisa i japin fund beqarisë?! Ky DETAJ po habit fansat, publikohet FOTO!

Po “çmendet” rrjeti”! Andi dhe Melisa i japin fund beqarisë?! Ky DETAJ po habit fansat, publikohet FOTO!

Publikuar më: 10:37 19-04-2021

Melisa Lleshi dhe Armando Shehi mund të jenë martuar. Edhe pse në program ata nuk u deklaruan si çift, konkurrentë dhe media të ndryshme të shumta kanë zbuluar se ata janë në një lidhje. Teksa dyshja është kapur shpesh “mat” së bashku, foto të cilat janë të shumta në Internet.

Ata i kanë mohuar thashethemet, por fotot e fundit ngrenë dyshimet se mund të jenë martuar. Në një fotografi të publikuar shihet Melisa bashkë me Andin veshur me veshje serioze të ulur në një tryezë, shkruan news-31.

175475669_144693290931820_415916445935133951_n.jpg

 

175475669_144693290931820_415916445935133951_n.jpg

 

Vetë Andi dhe Melisa nuk kanë reaguar lidhur me marrjen e një hapi kaq të rëndësishëm në jetën e tyre dhe me siguri që Melisa do reagojë ashpër. 

Kujtojmë që ky detaj është pasqyruar në shumë media online, por të vërtetën vetëm protagonistët e dinë. 

MELIS.png

Article Logic
Execution time: 0.0085241794586182