INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po bën namin në rrjet, Bora Zemani reagon për herë të parë pas puthjes publike me Donaldin

Po bën namin në rrjet, Bora Zemani reagon për herë të parë pas puthjes publike me Donaldin

Publikuar më: 18:32 23-10-2021

Me siguri keni fjetur dhe jeni zgjuar me pamjet në rrjet të puthjes së famshme të Bora Zmeanit me Donald Veshajn në “Big Brother VIP”.

Që nga faqet e “meme-ve” e deri te personazhet publik, kanë qenë të shumtë të cilët kanë komentuar këtë takim romantik. Por si e ka pritur Bora, të cilës ky takim i erdhi papritur dhe nuk kishte menduar për “pasojat”.

Moderatorja ka reaguar për herë të parë dhe duket se çdo gjë po e merr me sportivitet dhe humor, pasi ka shpëndarë meme dhe video nga më të ndryshmet. Epo puthja paska shijuar shumë e s’ka nevojë të mendojë asnjë anë negative.

fvb.png

 

saggg.png

 

106FF439-C9B0-44EF-81B1-DE5ED02A9D0A.png

Article Logic
Execution time: 0.0024380683898926