INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po bëhet nami në rrjet: Sara sherr me produksionin, LARGOHET nga programi [FOTO]

Po bëhet nami në rrjet: Sara sherr me produksionin, LARGOHET nga programi [FOTO]

Publikuar më: 19:32 27-02-2021

Të premten Sara ka debatuar ashpër me Jasminen pas takimit të saj me Andin, madje shoqëria mes tyre është prishur. Vec kësaj, Sara akuzoi Jasminën se ishte zhveshur dhe ishte përqafuar në të njëjtën dhomë me Atdheun.

Por surprizat nuk paskan fund! Burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se Sara ka vendosur të largohet nga ‘Për’puthen’ dhe shkak për këtë është bërë sherri me produksionin, për të cilin ende nuk dihen arsyet.

Madje ajo ka hequr edhe emisionin e bërë ‘tag’ nga bio e Instagramit, të cilin e kanë pothuajse të gjithë konkurrentët. Madje inlife.al iu tregon se ajo nuk ndjek as autoren e programit, Olsën, madje edhe kjo e fundit nuk e ndjek Sarën në Insta.

olsa-sara1.jpg

Sara shprehu pëlqimin e saj për Atdheun me të cilin ka dhuruar edhe puthje, por mesa duket këtë rrugëtim ajo po e lë në mes rreth 2 javë pas pjesëmarrjes.

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0067250728607178