INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po bëhet mami për herë të parë, Einxhel ka dy fjalë për Arbana Osmanin!

Po bëhet mami për herë të parë, Einxhel ka dy fjalë për Arbana Osmanin!

Publikuar më: 16:30 16-08-2022

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janë një ndër çiftet më të komentuar të “Big Brother VIP”. Ditën e djeshme me anë të një postimi në Instagram Eixhel ka konfirmuar shtatzëninë duke shkruar fjalët më të ëmbla për bebushin e saj.

“Kur endrrat behen realitet dhe realiteti eshte me i bukur se cdo enderr ne jete…Kur e do aq shume jeten sa toka te duket si parajse dhe ti po qendron mbi re…Kur ti gjen ate shpirtin binjak dhe Zoti buzeqesh sepse e di qe eshte momenti tet bekoj me dhuraten me hyjnore…Kur thjeshte nje prekje dore kthehet ne nje prekje Jete…dhe ne mezi po presim tet prekim duart e tua te vogla…”, ka shkruar Einxhel.

Menjëherë pas lajmit të ëmbël ka reaguar dhe moderatorja Arbana Osmani e cila e ka uruar çiftin në Instastory.

“Shumë e lumtur për ju”, ka shkruar Arbana krah videos të postuar nga Einxhel.

“Faleminderit që ngule këmbë të thoja PO sepse do më ndryshonte jeta… dhe kishe të drejtë!!”, ka shkruar Einxhel, drejtuar Arbana Osmanit.

auto_-640-0-62fb359cd36471660630907.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0033810138702393