INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Përsëritet historia! Fansi i fiksuar se lë rehat duke e përndjekur, Luana Vjollca merr vendimin e rëndësishëm

Përsëritet historia! Fansi i fiksuar se lë rehat duke e përndjekur, Luana Vjollca merr vendimin e rëndësishëm

Publikuar më: 15:33 01-02-2021

Moderatorja Luana Vjollca ka përfunduar në prokuroi për shkak të një fansi. Gazetarja Klodiana Lala ka raportuar për 'Ballkanweb' se prezantuesja shumë e ndjekur dhe e komentuar ka denoncuar një fans që e përndjek në Prokurorinë e Tiranës, i cili ishte kthyer në burim stresi dhe shqetësimesh, për moderatoren.

Kjo është hera e dytë që Vjollca përballet me fansat në organet e drejtësisë.

Më herët policia ka arrestuar një tjetër person për përndjekjen e moderatores dhe këngëtares.

Po kështu mësohet se ajo lëviz me makinë me shofer për shkak të këtyre problemeve.

Article Logic
Execution time: 0.0027449131011963