INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Përfundoi në spital, si është gjendja e Olsi Bylykut

Përfundoi në spital, si është gjendja e Olsi Bylykut

Publikuar më: 22:30 21-07-2022

Olsi Bylyku përfundoi në spital dhe lajmin e bëri të ditur vetë ai përmes një postimi në Instastory ku shfaqej në spital me dy vigonët e serumeve në duar.

“I fortë”, shkruante aktori krahas fotos, duke mos dhënë asnjë informacionit rreth problemit shëndetësor që ka pasur.

Olsi ka lënë spitalin dhe ka falenderuar ndjekësit për mesazhet dhe mbështetjen që ka marrë nga ta. Ai shkruan se është shumë mirë dhe do t’i rikthehet menjëherë aktivitetit më fuqishëm se kurrë.

“Pasha Zotin mesazhet dhe shqetësimi juaj janë kura më e mirë në botë. Në pamundësi për tu kthyer të gjithëve mesazh desha t’ju njoftoj se ndihem shumë mirë dhe çdo gjë është okej. Ju dua fort të gjithëve dhe ju përqafoj me shpirt. Shihemi këtë javë me super fuqi”, shkruan Olsi.

 -640-0-screenshot-1-1658350076.png

Article Logic
Execution time: 0.0034630298614502