INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Përflitet se mund të jenë bashkë, flet Fifi: Ja e vërteta e lidhjes me Granitin!

Përflitet se mund të jenë bashkë, flet Fifi: Ja e vërteta e lidhjes me Granitin!

Publikuar më: 12:33 28-12-2021

Fifi ka zgjedhur t’i japë fund zërave duke thënë se mes saj dhe Granitit nuk ka asgjë më shumë se një shoqëri.

“Atëherë, kam fiks një muaj që shoh lajme, taggs, komente, etj, etj, duke aluduar për një lidhje të mundshme me Granitin. Me gjithë respektin, jo nanusha, jo portale, jo o dashamirës. Nuk jemi në lidhje. Kemi një miqësi shumë të mirë dhe jam shumë e lumtur që kam gjet një mik si Graniti, por kaq! Ju dua”, shkruan Fifi në postimin e saj.

Të njëjtin postim e ka rishpërndarë dhe vetë Graniti në rrjetet e tij sociale.

 

Article Logic
Execution time: 0.0035519599914551