INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Për TAYNAN ky mashkull është DASHURI! [FOTO]

Për TAYNAN ky mashkull është DASHURI! [FOTO]

Publikuar më: 15:07 18-01-2020

Tayna është një nga reperet më të njohura shqiptare, e cila është shumë e komentuar nga mediat dhe është mjaft aktive në profilin e saj në Instagram ku ndan me ndjekësit foto e video nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo na ka treguar se është një fanse e flaktë e reperit të njohur Eminem. Tayna në “InstaStory” ka publikuar albumin më të ri të reperit “Music To Be Murdered By” i cili u lansua dje.

“Dashniiii bre”, ka shkruar Tayna sipër postimit.

Kujtojmë që “Music To Be Murdered By” i Eminem u rendit në vendin e parë në iTunes në të gjithë botën brenda ditës së publikimit.

dashni.png

Article Logic
Execution time: 0.0035572052001953