INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Për njerëzit e dashuruar, kjo këngë do t’ua thyejë zemrat! Ylli Limani publikon këngën e tij më të re [VIDEO]

Për njerëzit e dashuruar, kjo këngë do t’ua thyejë zemrat! Ylli Limani publikon këngën e tij më të re [VIDEO]

Publikuar më: 13:59 08-07-2019

Ylli Limani është padyshim një prej këngëtarëve më të talentuar por dhe më të dashur për publikun shqiptar, e sidomos për vajzat. Është e pamundur të mos keni rënë në dashuri me të paktën një prej baladave të tij.

Së fundmi, ai sapo ka publikuar këngën e tij më të re “Nuk po kalojka”, të cilën e paralajmëroi disa ditë më parë. Kënga e tij më e re, është e shoqëruar me videoklip të realizuar nga Imagine.

Për muzikën dhe tekstin u përkujdesën Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku, gjithashtu aranzhmanin e bëri Darko Dimitrov. Për njerëzit e dashuruar, kjo këngë do t’ua thyejë zemrat.

 

Article Logic
Execution time: 0.0027201175689697