INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
People's Choice Awards 2017: Veshjet më të shëmtuara në tapetin e kuq [FOTO]

People's Choice Awards 2017: Veshjet më të shëmtuara në tapetin e kuq [FOTO]

Publikuar më: 16:44 19-01-2017

Tashmë është bërë traditë… 


Rradhën e ka “People’s Choice Awards” të nxjerrë në tapetin e kuq disa veshje që na lanë një shije jo dhe aq të këndshme. Personazhet e famshme u shfaqën me printet, fustanet dhe ngjyrat më palidhje të mundshme. Sigurisht kishte edhe nga ata që shkëlqyen, por më parë hidhini një  sy fotove të grupit të parë.

22.jpg

33.jpg

Ndërkohë yjet që shkëlqyen

11.jpg

02-fifth-harmony-peoples-choice-red-carpet-2017-billboard-1548.jpg

People Choice Awards është një shfaqje e përvitshme ku ndahen çmime për personazhet e njohur lidhur me arritjet e tyre në kulturën e gjërë, të përzgjedhur nga votat e publikut.

Article Logic
Execution time: 0.0025191307067871