INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kapelet që femrat duhet të kenë këtë sezon. Cilin model pëlqeni më shumë? [FOTO]

Kapelet që femrat duhet të kenë këtë sezon. Cilin model pëlqeni më shumë? [FOTO]

Publikuar më: 19:22 20-01-2017

Kapelet janë të rëndësishme, kur bëhet fjalë për një kombinim perfekt.

Femrat që i përdorin, le t’i hedhin një sy kapeleve më shumë të preferuara nga ekspertët e modës në këtë sezon. Ato janë sportive dhe serioze, në varësi të stilit tuaj të veshjes, ku ngjyrat  shkojnë nga të errëtat, deri te ngjyrat më të ndezura. Ja disa nga modelet:

 

Burimi: Fashionisers

Përshtati: Anisa Bega

Article Logic
Execution time: 0.0028510093688965