INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi “çmendi” rrjetin me sherrin dhe fustanin e çarë pa TANGA, Trejsi Sejdini habit me pamjen e saj në klub [VIDEO]

Pasi “çmendi” rrjetin me sherrin dhe fustanin e çarë pa TANGA, Trejsi Sejdini habit me pamjen e saj në klub [VIDEO]

Publikuar më: 21:32 13-04-2018

E njohur si “Gangsterja e Elbasanit”, Trejsi Sejdini, u bë e njohur disa vite më parë për shkak të një videoje ku shfaqej me një grup shokësh duke rrahur një djalë. Edhe pse muajin e kaluar ajo u kërkoi falje publikisht të gjithëve për imazhet dhe sjellen e saj, bukuroshja duket se i është rikthyer “huqit” të vjetër.

Trejsi është përfshirë së fundmi në konflikte të tjera, pasi është filmuar teksa debaton dhe më pas godet me këpucë një person tjetër në klub, ndërkohë që të tjerë ndërhyjnë që sherri të mos vijojë më tej. Ndoshta veshja e saj provokuese, me fustan të çarë anash, pa TANGA, ka qenë shkaku i këtij sherri, por edhe mund të jetë ndonjë gjë tjetër.

Të gjithë e komentuan veshjen e saj seksi në rrjetet sociale dhe mesa duket këto komente i ka lexuar Trejsi e cila ka vendosur të shkojë në klub ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shikojmë.
Ajo ka postuar disa video në Instastory ku shihet e veshur me pantallona të gjata dhe çizme teksa ndodhet në shoqërinë e mikeshave.

Article Logic
Execution time: 0.0034401416778564