INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas tradhtisë me Afërditën, Agon Amiga bën dedikimin prekës për bashkëshorten!!!

Pas tradhtisë me Afërditën, Agon Amiga bën dedikimin prekës për bashkëshorten!!!

Publikuar më: 11:29 28-07-2018

Egzona dhe Agoni e kanë hedhur pas krahëve atë histori dhe tani janë shumë të lumtur bashkë.

Madje tre ditë më parë ata u bënë prindër për herë të parë. Egzona solli në jetë një djalë të cilin çifti e quajtën Noel. Agoni ka publikuar sot për herë të parë një foto me vogëlushin dhe i kushton atij dhe bashkëshortes një dedikim emocionues.

-640-0-5b5b8eff26c44.jpg

"I bekuar nga zoti. Nëse ekziston mrekullia, ai është biri im i porsalindur. Nëse pyetni kush është sot njeriu më i lumtur në botë, ai jam unë. Falenderimi i takon Allahut të madhërishëm që u bëra prind dhe më fali një djalë engjull. Ndërsa fati si prind na buzëqeshi së bashku me mbretëreshën time, gruan time të dashur. Sakrifica dhe mundi i saj nuk paguhet me asgjë. Ti më dhe emrin prind, dhe une do të dua, dhe do të falenderoj deri në frymën e fundit. Mir se erdhe NOEL", shkruan Agoni.

-640-0-5b5b8f011d93d.jpg

Article Logic
Execution time: 0.008105993270874