INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ''spektaklit'' dhe ndarjes së bujshme, Tea ka një pyetje publike për Beartin, ja ç’i thotë!

Pas ''spektaklit'' dhe ndarjes së bujshme, Tea ka një pyetje publike për Beartin, ja ç’i thotë!

Publikuar më: 12:32 08-04-2021

Tea dhe Bearti përfunduan romancën në ditëlindjen e saj por që arsyeja nuk është bërë publike. Përmes një videoje të publikuar, Tea tregoi disa detaje të ndarjes së saj me Beartin ku ky i fundit i reagoi dhe po vazhdon ende me replika. Ndërsa, Tea sapo ka postuar një fotografi e cila ka të bëjë pikërisht me Beartin duke iu drejtuar me një thënie.

“Hakmarrja më e mirë është të mos marrësh hak. Ec përpara. Je i lumtur. Gjej paqen e brendshme. Lulëzo”, është thënia që Tea e ka publikuar derisa e ka shoqëruar edhe me një mbishkrim: “Po, unë e di shumë mirë, po ti?”.


Ndryshe, sigurisht se pritet reagimi i Beartit lidhur me këtë postim të ish të dashurës së tij.

rev.png

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073080062866211