INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas përfundimit të votimeve reagon Kryemadhi, BYE BYE Edi! Për çfarë e ka fjalën?

Pas përfundimit të votimeve reagon Kryemadhi, BYE BYE Edi! Për çfarë e ka fjalën?

Publikuar më: 19:28 30-06-2019

Zyrtarja më e lartë e LSI, kryetarja e partisë Monika Kryemadhi, pas mbylljes së votimeve ka reaguar plot ironi dhe nënqeshje. Ajo ka shkruar këtë mesazh për Ramën:

“Sado që ti mbushësh kutitë, shqiptarët të refuzuan. Bye bye Edi”! Për Kryetaren e LSI-së, refuzimi i qytetarëve është fitore për demokracinë.

Reagimi i plotë në Facebook i Kryemadhit:
‘85% e shqiptarëve refuzuan sot votimet moniste të Edi Ramës. Refuzuan premtimet boshe. Refuzuan Ramën.
Kjo e sotmja është një fitore për demokracinë shqiptare! Pjesmarrja ektremisht e ulët është një fitore për popullin shqiptar e demokracinë në Shqipëri si dhe një goditje kundër diktaturës së Ramës.
Shqipëria është shtëpia e shqiptarëve ?
P.S: Sado që ti mbushësh kutitë, shqiptarët të refuzuan. Bye bye Edi?”

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0095260143280029
    array(1) { ["section"]=> string(84) "pas-perfundimit-te-votimeve-reagon-kryemadhi-bye-bye-edi-per-cfare-e-ka-fjalen-97540" }