INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes së bujshme, Don Xhoni sërish në krahët e modeles ruse? Kjo FOTO që u fshi flet shumë

Pas ndarjes së bujshme, Don Xhoni sërish në krahët e modeles ruse? Kjo FOTO që u fshi flet shumë

Publikuar më: 12:31 23-05-2023

Reperi Don Xhoni është rikthyer me ish-ine tij modelen ruse, dhe këtë e ka bërë me dije vetë Ariana. Modelja ruse ka ndarë në Instagram-in e saj një foto në makinë duke u puthur me reperin, te cilën e ka fshirë shpejt.

 

646b034653917WhatsApp-Image-2023-05-21-at-12_58_54-PM-1-300x376-1-transformed.jpeg

 

Jo vetëm kaq! Dyshja po shijojnë edhe disa momente relaksi në Mal të Zi. Edhe këtë detaj e ka treguar po Lirey. Ajo i ka kthyer përgjigje një ndjekësje në rrjetet sociale e cila ka komentuar “Don Xhon Era Istrefi” poshtë videos së saj. “Ai është në Mal të Zi pa “Era bitches”,-ishte kundërpërgjigja e modeles ruse.

Kujtojmë që pas disa kohësh së bashku, rreth një vit më parë ishte Ariana Lirey ajo që bëri me dije po në Instagram se i kishte dhënë fund lidhjes me Don Xhonin.

Article Logic
Execution time: 0.0022540092468262