INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes me Younes Bendjima, Kourtney Kardashian rikthehet me ish partnerin e saj Scott Disick?

Pas ndarjes me Younes Bendjima, Kourtney Kardashian rikthehet me ish partnerin e saj Scott Disick?

Publikuar më: 14:56 10-08-2018

Vetëm para pak ditësh Kourtney Kardashian i dha fund lidhjes së saj 2 vjeçare me modelin Younes Bendjima. Ky është një ndër lajmet që po qarkullon më shumë në çdo media, sidomos për faktin që modeli i njohur u kap nga paparacët nën praninë e një femre tjetër të cilët po rrinin shumë afër. 

Mesa duket Kourntey nuk po shqetësohet shumë për ndarjen me të apo se ai mund të dalë me dikë tjetër. Mbrëmë në festën e ditëlindjes së motrës së saj, ajo është parë teksa rrinte me ish partnerin e saj Scott, që kanë 3 fëmijë bashkë.

4EFB012400000578-0-image-m-124_1533881536645.jpg

4EFADF9A00000578-0-image-m-121_1533881459435.jpg4EFAE13B00000578-6046497-image-a-2_1533886719711.jpg


Pavarësisht se Scott është në lidhje me Sophia Rich (të cilën nuk e kishte mrrë me vete, ose ndoshta nuk kishte ftesë nga familja Kardashian) ai rrinte shumë afër me Kourtney.
Motrat, kryesisht Khloe dhe Kim, mesa duket iu ka pëlqyer shumë kjo gjë dhe nuk kanë mundur që të mos e dokumentonin me foto ose video. Ato duan shumë që t’i shohin bashkë të dy.


A mos ndoshta po paralajmërojnë një rikthim të mundëshëm mes tyre të cilët kanë qëndruar bashkë për 9 vite? Apo është thjesht për t’i dhënë një tjetër mesazh Younes.


Le të presim se çfarë do të ndodhë…

Article Logic
Execution time: 0.0035321712493896