INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas Hazall, infektohet me Covid-19 një tjetër aktor i njohur turk! Ndërpriten xhirimet e serialit [FOTO]

Pas Hazall, infektohet me Covid-19 një tjetër aktor i njohur turk! Ndërpriten xhirimet e serialit [FOTO]

Publikuar më: 17:26 11-09-2020

Një tjetër aktor i njohur turk është infektuar me koronavirus dhe bëhet fjalë për Mert Ramazan Demir.

Mediat turke shkruajnë se aktori ka shfaqur simptomat e Covid-19 dhe pasi i është nënshtruar testit ka dalë pozitiv.

Mësohet se aktori është sëmurë dhe xhirimet e serialit ku ai luan janë ndërprerë.

Aktori 22-vjeçar luan në serialin “Ogretmen” i cili ka patur shumë sukses në Turqi.

Kujtojmë që pak ditë më parë edhe aktori i “Çukur” Kubilay Aka dhe aktorja Alina Boz e njohur si “Hazall” nga seriali “Fate të kryqëzuara”, bënë të ditur se janë infektuar.

D7400EDA-CB9C-495D-8DB0-D621A60C8C56-600x653.jpg

Article Logic
Execution time: 0.00331711769104