INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas sherrit të bujshëm, këngëtaret me famë botërore lënë pas sherrin e 2014-ës [FOTO]

Pas sherrit të bujshëm, këngëtaret me famë botërore lënë pas sherrin e 2014-ës [FOTO]

Publikuar më: 12:29 18-06-2019

Artistet e njohura janë shumë të dashura dhe të suksesshme në muzikë anë e mbanë botës, dhe e kemi fjalën për Taylor Swift dhe Katy Perry.

Këngëtaret në 2014-ën u përfshin në një sherr publik pasi Taylor e akuzoi atëhere Perry–n se i kishte marrë asaj dy kërcimtare.

Me sa duket, armiqësia e tyre prej 5 viteve ka mbaruar dhe kjo gjë është kuptuar në videoklipin më të fundit të Swift “You need to calm down” në sekuencat e të cilit shfaqet surprizë edhe Katy Perry, duke konfirmuar se vajzat janë bërë sërish mikesha.

Taylor dhe katy shfaqen të veshura me kostume si hamburger dhe patate të skuqura e në fund përqafojnë njëra-tjetrën.

640-0-5d07dac707fe7.jpg

640-0-5d07daa846d79.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033659934997559