INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Parashikimi i Motit për sot/ Ja çfarë pritet të ndodhë

Parashikimi i Motit për sot/ Ja çfarë pritet të ndodhë

Publikuar më: 08:32 27-02-2019

Kthjellimet dhe vranësira e herë pas hershme do të dominojnë motin në të gjithë vendin gjatë paradites.

Por pasditja do të risjellë vranësira më të shpeshta në zonat malore Veriore dhe Verilindore.

Kushtet e motit të kthjellët do të na shoqërojnë dhe gjatë natës.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të rriten lehtë në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ekstremale nga -4°C në 16°C. Era do fryjë mesatare me shpejtësi 30km/h nga drejtimi verilindor duke krijuar në det dallgëzim deri 3 ballë. 

Article Logic
Execution time: 0.0054199695587158