INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
PANIK në Vlorë/ Krim në FAMILJE, burri vret gruan e më pas pret damarët. Dyshohet se...

PANIK në Vlorë/ Krim në FAMILJE, burri vret gruan e më pas pret damarët. Dyshohet se...

Publikuar më: 12:31 06-02-2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Vlorë ku një burrë ka vrarë bashkëshorten e tij. 

Mësohet se burri pasi ka vrarë bashkëshorten e tij, dhe ka prerë damarët e dorës me thikë.

Ngjarja sipas raportimeve të para ka ndodhur në një banesë pranë komisariatit të Policisë rreth orës 12:20.

Policia cila ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes, ka dërguar autorin e plagosur në spital. Ndërkohë bëhet me dije se burri ndodhet në gjendje të rëndë pasi ka pasur shumë humbje gjaku.

Article Logic
Execution time: 0.0033111572265625