INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pamje të pabesueshme! Tërmeti shkatërrimtar shemb 'Shkëmbin e Kavajës' [VIDEO]

Pamje të pabesueshme! Tërmeti shkatërrimtar shemb 'Shkëmbin e Kavajës' [VIDEO]

Publikuar më: 19:10 21-09-2019

Një tërmet i fuqishëm ka goditur sot vendin tonë duke sjellë edhe dëme të mëdha në objekte por edhe persona të plagosur.

Sipas IGJEUM epiqendra ka qenë në Durrës.

Pikërisht zona e Durrësit deri në Shëngjin është edhe më e goditura por edhe kryeqyteti, Tirana.

Ndërkohë qytetarë nga Kavaja raportojnë në “BalkanWeb” se tërmeti ka shkaktuar shembje tek Shkëmbi i Kavajës.

Nuk ka ende informacion zyrtar për këtë gjë, por qytetari që ka dërguar edhe një video në “BalkanWeb” shprehet se për shkak të lëkundjeve të forta kanë rënë shkëmbinj dhe një re pluhuri është ngritur në zonë.

Article Logic
Execution time: 0.0033612251281738