INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Paketa’ ironike e studentëve protestues [FOTO]

‘Paketa’ ironike e studentëve protestues [FOTO]

Publikuar më: 17:35 07-01-2019

Pas festave të fundvitit studentët i janë rikthyer protestës përpara Kryeministrisë.

Edhe këtë herë ata kanë mbajtur në duar banderola duke shkruar kërkesat e tyre.

Por edhe gjatë kësaj të hëne ata kanë përcjellë mesazhe ironike ndaj Kryeministrit.

E tillë ishte dhe kjo “paketë cigareje” e skicuar prej tyre. Paketa që mban vulën e Kryeministrisë, në sfond ka dhe piktura të Ramës, teksa si mesazh përcjell: Dialogu me KM dëmton rëndë veten dhe njerëzit rreth teje.

paketa_2.jpg

paketa_1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0042150020599365