INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
PABLO ESCOBAR: EL PATRON DEL MAL

PABLO ESCOBAR: EL PATRON DEL MAL

Publikuar më: 18:41 27-09-2017


Një burrë i cili me pasurinë dhe pushtetin e tij u bë një nga lordët më të pushtetshëm të drogës në histori. Shumë është thënë për të. Kemi dëgjuar se ishte një njeri i admiruar nga shumë por i urryer nga shumë të tjerë. Të gjithë e dimë se çfarë ka bërë, por askush nga ne nuk e di se si derimë tani. Ky është Pablo Eskobar, padroni i së keqes.

Më shumë në këtë kategori: « NJË KAT MË LART
BATES MOTEL »
Article Logic
Execution time: 0.0070979595184326