INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
BATES MOTEL

BATES MOTEL

Publikuar më: 17:41 27-09-2017

Çfarë e shtynë një familje të ndryshojë shtëpi? Dëshira për të krijuar një të ardhme më të mirë apo nevoja për të fshehur të kaluarën? Edhe kur arratisemi nga e kaluara, ajo na përndjek sërisht. Norma dhe Norman Bates menduan se filluan një jetë të re por e gjetën vetën në një qytet jo shumë mikëpritës. E ardhmja e ndritur filloi të errësohet. Fymëzuar nga filmi klasik i Alfred Hitchcock Psycho

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010587930679321
    array(1) { ["section"]=> string(17) "bates-motel-37615" }