INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
BATES MOTEL

BATES MOTEL

Publikuar më: 18:41 27-09-2017

Çfarë e shtynë një familje të ndryshojë shtëpi? Dëshira për të krijuar një të ardhme më të mirë apo nevoja për të fshehur të kaluarën? Edhe kur arratisemi nga e kaluara, ajo na përndjek sërisht. Norma dhe Norman Bates menduan se filluan një jetë të re por e gjetën vetën në një qytet jo shumë mikëpritës. E ardhmja e ndritur filloi të errësohet. Fymëzuar nga filmi klasik i Alfred Hitchcock Psycho

Article Logic
Execution time: 0.0024540424346924