INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pa prisni pak! Luana Vjollca largon FIFI-n nga emisioni? Ja çfarë thotë këngëtarja! [FOTO]

Pa prisni pak! Luana Vjollca largon FIFI-n nga emisioni? Ja çfarë thotë këngëtarja! [FOTO]

Publikuar më: 20:52 26-09-2019

Për pak ditë nis emisioni i Luana Vjollcës, por me një ndryshim të rëndësishëm, pa Fifin.

Është vetë këngëtarja ajo që ka njoftuar se nuk do të jetë më pjesë e emisionit të Luanës dhe ka treguar se arsyeja është vetë moderatorja.

'Ej nanusha , pas gjithe kerkesave dhe pyetjeve qe mkeni bo , kete sezone nuk do jem pjese “ shiko kush LUAN “ . Arsyeja eshte @luanavjollca FALEMINDERIT !!!', shkruan ajo krahas fotos së postuar me Luanën dhe Flori Mumajesin.

vjollca.jpg

 

Nuk dihet nëse këngëtarja e ka me shaka apo ka pasur vërtetë një debat mes tyre dhe Luana është detyruar ta largojë Fifin nga emisioni.

Article Logic
Execution time: 0.0034689903259277