INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pa prisni pak, ajo foto e fejesës paska qenë një mashtrim i madh nga Flori Mumajesi? Ja çfarë ka ndodhur [FOTO]

Pa prisni pak, ajo foto e fejesës paska qenë një mashtrim i madh nga Flori Mumajesi? Ja çfarë ka ndodhur [FOTO]

Publikuar më: 22:25 18-07-2018

Vajza, Flori është ende beqar? 

Para pak ditësh, Flori postoi një fotografi në Instagram ku shihej teksa mbante dorën e dikujt që kishte unazë fejese. Kaq mjaftoi dhe shpërthyen lajmet që producenti i njohur i ka dhënë fund beqarisë, por se kush ishte fatlumja se morëm vesh kurrë. E ndoshta do na duhet kohë ta marrim vesh sepse e gjitha kjo ishte një “gënjeshtër”.

Por e gjithë kjo ka qenë një reklamë që këngëtari ka bërë, duke “luajtur” pak me fansat dhe me mediat, për të aluduar se ai vërtetë mund të ishte fejuar.

nam.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035529136657715