INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Oriola i quajti çift! Në lidhje me këngëtarin e njohur SHQIPTAR? Reagon për herë të parë Beatrix Ramosaj!

Oriola i quajti çift! Në lidhje me këngëtarin e njohur SHQIPTAR? Reagon për herë të parë Beatrix Ramosaj!

Publikuar më: 18:29 22-01-2021

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj ka disa javë që është në qendër të mediave rozë. Ajo po përflitet se është në një lidhje dashurie Eugent Bushpepën, pasi ky i fundit u bë pjesë e videoklipit të këngëtares. Kujtojmë që edhe Oriola Marashi teksa ka suportuar shoqen e saj për këngën e re në Instastory, shkroi “çifti më i mirë” dhe kështu dolën thashethemet për një lidhje të mundshme mes tyre.

20201229_191536.jpg

 

Së fundmi, ka reaguar vetë Beatrix për këtë çështje, e cila deri tani kishte qëndruar në heshtje. Sipas Iconstyle.al, ajo është pyetur nga moderatorja Luana Vjollca lidhur me raportin e saj me Gentin dhe ka mohuar çdo lidhje romantike mes tyre, duke u shprehur se janë shokë të ngushtë. Për më tepër ka thënë edhe se është single. 

 

Article Logic
Execution time: 0.0036659240722656