INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss, e vutë re?! Bëri këtë LAPSUS në INSTAGRAM, reagon Oriola Marashi: E dija që s’do shpëtoja…

Upsss, e vutë re?! Bëri këtë LAPSUS në INSTAGRAM, reagon Oriola Marashi: E dija që s’do shpëtoja…

Publikuar më: 11:32 25-12-2020

Oriola Marashi në urimin e saj për Krishtlindjet vendosi ta shkruajë anglisht por rrugës fjalën 'festë' e transformoi në 'martesë'. Modeles do ia kenë vënë në dukje këtë gabim ndaj postoi sërish një foto tjetër ku shpjegohet se jo të gjithë e kanë anglishten gjuhën amëtare.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto të saj dhe në vend që të shkruante “Merry Christmas” ka shkruar “Marry Christmas”.

Kjo gjë ju ka rënë direkt në sy fansave të saj, të cilët ja kanë vënë publikisht në dukje gabimin modeles. Mirëpo ajo e ka kaluar me shumë sportivitet këtë situatë dhe ju ka dhënë një mesazh të gjithëve. Oriola nuk është përpjekur aspak ta fshehë gabimin, por menjëherë e ka gjetur përgjigjen për lapsusin.

“E dija që kësaj radhe s’do shpëtoja paq! Nuk e kanë të gjithë anglishten si gjuhën e tyre kombëtare”, ka shkruar modelja.

oooo.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035479068756104