INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

"Oops!... E bëri sërish!'! Pasi kamera e kapi duke u larë topless, bëhet VIRAL momenti kur Beniada zbulon me dashje të pasmet!

Publikuar më: 21:28 13-01-2022

Beniada njihet si njëra nga konkurrentet më pa komplekse brenda shtëpisë së Big Brother.

E vetëdijshme se kudo kapet nga kamerat ajo shpesh ka bërë gjeste duke injoruar totalisht ato dhe ekzpozuar më shumë se që duhet.

Pasi hoqi pjesën e sipërme në dush dhe u pastrua e zhveshur para kamerave, Beniada ka goditur sërish.

Prej dy ditësh brenda shtëpisë është future një ‘’ari’’, i cili provokon banorët, të cilët nuk guxojnë të reagojnë kundrejt veprimeve të tij.

Beniada duket se e ka marrë me sportivitet qëndrimin e tij dhe e ka provokuar vet.

Para se të futej në shtrat ajo i ka treguar disa herë të pasmet ariut dhe jo vetëm, pasi momenti u kap nga disa kamera dhe pamja tashmë është shpërndarë kudo.

Video Player
 
Article Logic
Execution time: 0.0035550594329834