INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Olta Gixhari është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë, KONFIRMON lajmin me FOTON e parë me partnerin!

Olta Gixhari është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë, KONFIRMON lajmin me FOTON e parë me partnerin!

Publikuar më: 18:27 15-05-2020

Aktorja e njohur Olta Gixhari do të bëhet nënë për herë të parë!

Që prej fillimit të karantinës, ajo u zhvendos në Spanjë tek partneri i saj dhe ditët e izolimit i kaluan së bashku.

Tashmë që karantina është drejt përfundimit, aktorja ka konfirmuar lajmin e bukur për publikun shqiptar.

Kështu Olta e bëri zemrën gur dhe ndau foton e parë me babain e ardhshëm të fëmijës së saj.

Si dy zogj të dashuruar, Olta dhe mashkulli misterioz kishin pozuar të përqafuar teksa qëndronin të shtrirë buzë detit.

“Mami dhe babi❤️❤️❤️”-shkruan aktorja krahas pozës së ëmbël të çiftit ku kanë vërshuar komentet e urimit.

 

View this post on Instagram

Mom and Dad ❤️❤️❤️

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

Article Logic
Execution time: 0.0033748149871826