INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Olsi Bylyku dhe e dashura e tij, jo vetëm që nuk fshihen më, por i lënë komente romantike njëri-tjetrit në INSTAGRAM! [FOTO]

Olsi Bylyku dhe e dashura e tij, jo vetëm që nuk fshihen më, por i lënë komente romantike njëri-tjetrit në INSTAGRAM! [FOTO]

Publikuar më: 16:25 13-05-2019

Olsi Bylyku është një nga aktorët më të dashur për publikun i cili u bë i njohur me rolin e ‘Kimikatit’ në Portokalli.

Tani atë e shohim në BE Coffee një projekt tjetër i ndjekur nga shqiptarët dhe kohët e fundit ka qenë në qendër të mediave rozë jo vetëm për profesionin e tij, por edhe për lidhjen sentimentale me një vajzë shumë simpatike e cila quhet Egli.

Ai kishte vendosur që ta mbante private lidhjen e tij, derisa disa foto i kishin nxjerrë ‘zbuluar’. Pas këtyre fotove, Olsi ka postuar vetë foto me të dashurën duke pranuar në këtë mënyrë lidhjen e tyre.

Mirëpo tashmë jo vetëm që poston foto, por edhe shkëmben komente me të dashurën në rrjetet sociale.

mamasita.png

Article Logic
Execution time: 0.0035018920898438