INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Olsa Muhameti flet për ribashkimin e Borës me Donaldin: Ajo është shumë e ...

Olsa Muhameti flet për ribashkimin e Borës me Donaldin: Ajo është shumë e ...

Publikuar më: 13:33 24-06-2022

Autorja Olsa Muhameti ishte së fundmi e ftuar në “Wake up”, ku ndër të tjera u pyet rreth marrëdhënies së Borës me Donaldin.

Olsa tha se Bora është shumë e kujdesshme dhe nuk e ka përdorur historinë e saj për famë, përndryshe do kishte folur.

“Është shumë e kujdesshme, shumë e kuruar, ndoshta të tjerë do e kishin përdorur më shumë. Ajo nuk ka as shumë reklama. Kur përflitet të ty, duhet të flasësh, Bora këtë as nuk e ka bërë”, u shpreh ajo.

Article Logic
Execution time: 0.002830982208252