INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ola dhe Jasmina sërish sherr pas përfundimit të Përputhen? Ja DETAJI që i nxorri zbuluar!

Ola dhe Jasmina sërish sherr pas përfundimit të Përputhen? Ja DETAJI që i nxorri zbuluar!

Publikuar më: 15:35 11-06-2021

Ola dhe Jasmina u pajtuan pak kohë më parë në emisionin “Përputhen”. Pas dy vitesh që nuk flisnin, dy vajzat thanë se kishin bërë paqe. Atë periudhë Ola dhe Jasmina u panë kudo në shoqërinë e njëra-tjetrës, madje dhe për pushime. Mirëpo, nuk dihet çfarë ka ndodhur mes tyre, pasi duket se dy vajzat e kanë prishur sërish miqësinë. Jasmina dhe Ola nuk ndiqen më në rrjete sociale, si dhe nuk janë parë askund në shoqërinë e njëra-tjetrës. Vallë çfarë ka ndodhur këtë herë?

Article Logic
Execution time: 0.0087640285491943