INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Nuk të ula prestigjin si zonjë shtëpie', Shpërthen debati mes Arbana Osmanit dhe Fjoralba Ponarit!

'Nuk të ula prestigjin si zonjë shtëpie', Shpërthen debati mes Arbana Osmanit dhe Fjoralba Ponarit!

Publikuar më: 13:30 20-01-2022

Në puntatën e së premtes në shtëpinë e BB VIP janë futur moderatoret Fjoralba Ponari dhe Argjira Spanca për të surprizuar mikeshën e tyre Einxhelin.

Ato janë pyetur sesi e shohin lidhjen e saj me Dagz, për të cilën Fjoralba e ka këshilluar se vec saj duhet të ketë parasysh qëllimin për të cilin është futur: lojën!

Kjo këshillë duket se nuk i pëlqeu aspak moderatores Arbana Osmani, e cila bëri një reagim nervoz dhe u kërkoi të largoheshin nga shtëpia.

Kjo gjë komentua në rrjet si një veprim i nxituar nga ana e Arbanës, duke qenë se Fjoralba nuk dha asnjë informacion nga jashtë, aq më tepër në një moment që Elgit Doda kishte biseduar në vesh me Donaldin pa u shqetësuar nga askush.

Por duket se nuk ka mbaruar këtu, burime pranë produksionit të BB VIP bëjnë me dije për Kryefjala.com se ditën e sotme ka shpërthyer një debat i ashpër mes Fjoralbës dhe Arbanës në ambientet e TCH.

Arbana është shprehur se Fjoralba i ka dhënë informacion nga jashtë duke e trajtuar Einxhel si një lojtare të dobët,ndonse moderatorja e Portokalli është shprehur se nuk tha asgjë që mund të ndikonte në lojën e saj.
“Nëse do ti thoja që s’më pëlqen Dagz, kjo do të ndikonte në lojë”- i ka thënë Fjoralba Arbanës, e cila këtë e ka quajtur si një opinion dhe jo ndikim.
Që në fakt po ta mendosh thellë ky është një super ndikim nëse do të ndodhte, por Fjoralba nuk e ka thënë dicka të tillë në momentin që arrin të kuptojë se shoqja e saj e dashuruar.

Ndonse lart e poshtë po përflitet se debati është mbyllur me falje nga ana e Fjoralbës kundrejt Arbanës, kjo nuk është aspak e vërtetë! Të njëjtat burime bëjnë me dije se Fjoralba i ka qëndruar deri në fund mendimit të saj duke mos hezituar asnjë moment së treguari se asgjë nuk ishte ashtu sic u transformua nga Arbana!

Madje Fjoralba i ka kërkuar Arbanës që produksioni e veçanërisht ajo tu kërkojë falje për mungesë etike profesionale, ku dhe është shprehur se nuk i ka kthyer përgjigje vetëm për të mos i ulur prestigjin si zonjë shtëpie.

Article Logic
Execution time: 0.0028469562530518