INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk pritej! Ana e ''Përputhen'' ka kryer marrëdhënie seksuale me reperin Bardhi?! Deklarata e saj i çuditi të gjithë!

Nuk pritej! Ana e ''Përputhen'' ka kryer marrëdhënie seksuale me reperin Bardhi?! Deklarata e saj i çuditi të gjithë!

Publikuar më: 16:29 24-01-2021

Ana është një nga vajzat që ka spikatur në "Përputhen" e cila po ashtu është kthyer në një personazh shumë të komentuar.

Përveç emisionit, nga i cili u përjashtua, Ana u komentua për një romancë të mundshme me reperin e njohur Bardhyl Idrizi. Dhe këto thashetheme nuk lindën kot, por prej disa fotove që qarkulluan në rrjet, pasi u fotografuan një herë në Tiranë e më pas në Kosovë e dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Megjithatë të dy protagonistët i mohuan këto aludime, duke thënë se mes tyre nuk ka gjë tjetër përveç miqësisë.

Mirëpo, deklarata e fundit gjatë intervistës “60 sekonda për Prive” i ka hedhur benzinë zjarrit.

Pyetjes “Nga 1 deri në 5, sa e varur je nga seksi”, Ana iu përgjigj “Pyet Bardhin“, duke lënë të kuptohet se kanë një marrëdhënie intime.

Me siguri do ketë ndonjë reagim tjetër nga ata.

 

Article Logic
Execution time: 0.003615140914917