INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk ndalet! Shqipja ''demaskon'' Anën dhe Tean: Kanë një gojë të…

Nuk ndalet! Shqipja ''demaskon'' Anën dhe Tean: Kanë një gojë të…

Publikuar më: 14:30 24-01-2021

Ish-konkurrentja e 'Përputhen', Shqipe Hysenaj ka folur së fundmi për jetën e saj private. Ndërkohë që nuk i kurseu as deklaratat ndaj konkurrentëve dhe ish-konkurrentëve të tjerë. ‘Shënjestra’ e saj këtë radhë ishte ishte Tea dhe Ana. Në lidhje me Anën ajo tha se është një nga personat më të shtirur që ka njohur duke u shprehur se e ka gënjyer për historinë e familjes, pasi tjetër gjë i ka thënë asaj dhe tjetër publikut. Kujtojmë se Shqipja dhe Ana patën diskutuar dikur së bashku dhe thanë se historia e tyre familjare i ngjante njëra-tjetrës.

Pjesë nga deklarata e Shqipes për Anën:

Personi më fallco që kam njohur është infermierja që doli nga emisioni. Ana, më fal se i vura nofkë dhe vajza e balonit, Tea. Nuk janë ashtu si brenda, kanë një gojë të pisët, fjalë të turpshme. Ana është komplet fallco. Nuk kam njohur njeri aq të pafytyrë sa ajo. Ndryshe më ka thënë mua për familjen e saj, ndryshe në ekran. Jam habitur. Kur ne jemi takuar në fillim më ka thënë që i ka pasur të gjitha dhe familja e ka mbajtur në pëllëmbë të dorës, ndërkohë tjetër gjë ka thënë në emision. Më ka gënjyer mua. Nuk e di pse. Kur e kam marrë vesh historinë e Anës, por jo brenda në emision, nuk e kam dëgjuar nga ajo, ma kanë thënë persona të jashtëm dhe jam shokuar.

Article Logic
Execution time: 0.0034699440002441