INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk ka më dyshime, konfirmohet çifti më i ri i showbizzit shqiptar

Nuk ka më dyshime, konfirmohet çifti më i ri i showbizzit shqiptar

Publikuar më: 12:27 24-05-2022

Ndonëse përfliteshin prej kohësh për një lidhje, modelja Dorina Gegiçi dhe menaxheri i njohur, Denis Avdiu kanë konfirmuar se janë bashkë. Thashethemet kanë qarkulluar që nga viti i kaluar por dyshja janë treguar hermetikë duke e mbajtur lidhjen larg syrit të publikut.

Mirëpo, ka qenë ditëlindja e modeles që i ka shtyrë që të dalin publikisht bashkë. Avdiu, i cili është menaxher i këngëtarit Butrint Imeri, njëherësh themelues i AVD Digital, ka publikuar një fotografi me partneren e tij modele.

“Urime ditëlindjen”, ka shkruar ai krahas një fotoje me modelen, të cilën e ka shoqëruar me një emoji zemër. Ndërsa modelja e ka ripostuar fotografinë në profilin e saj, teksa ka shkruar: “Të dua”.

 283749658_860457744808692_4925811532616086497_n-640x1138.jpg

Burimi: abcnews.al

Article Logic
Execution time: 0.0027918815612793