INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kourtney Kardashian na fal, por Armina Mevlanin i veshi e para! Blogerja shqiptare kap DETAJIN në dasmën e yllit botëror!

Kourtney Kardashian na fal, por Armina Mevlanin i veshi e para! Blogerja shqiptare kap DETAJIN në dasmën e yllit botëror!

Publikuar më: 13:30 24-05-2022

Të dielën, Kourtney Kardashian dhe Travis Barker mbajtën një ceremoni madhështore në Portofino të Italisë. Dasma luksoze, me shumë të ftuar VIP, u realizua vetëm pak ditë pasi dyshja e famshme u martuan ligjërisht në Kaliforni. Dasma bëri bujë në mediat ndërkombëtare.

Nusja sigurisht mori vëmendjen me paraqitjen e saj. Një detaj interesant që ka marrë vëmendjen me blogeres shqiptare Armina Mevlani, kanë qenë sandalet e nuses. Kourtney u shfaq e veshur edhe një palë sandale të kuqe me detaje lulesh nga ‘Dolce Gabanna’.

 armina-mevlani-kourtney-kardashian-sandale-fejese-martrese-2.jpg

Armina ka treguar në Instagram se po të njëjtat i ka veshur vetë ajo në fejesën që ka bërë me Shkëlzen Berishën. “Kourtney Kardashian duke veshur në dasmën e saj të njëjtat sandale që unë vesha në fejesë!“, ka shkruar ajo.

 armina-mevlani-kourtney-kardashian-sandale-fejese-martrese-1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0028669834136963