INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk ju ecën fare në dashuri? Zbatoni këtë këshillë!

Nuk ju ecën fare në dashuri? Zbatoni këtë këshillë!

Publikuar më: 13:29 20-07-2018
Ju  mund të fiksoheni shumë në gjetjen e një partneri.
Po flasim në rastet, nëse doni një partner i cili ka kuptim në jetën tuaj.
Nëse e keni provuar gjithçka dhe ende jeni beqarë, ju duhet të ndryshoni sjelljen tuaj. 
Lodhja juaj, sipas intv.al  nga takimet mund të reflektojë edhe te personi i rradhës që po takoni.
Këshillë:  Nuk mund të marrësh një takim në të njëjtën mënyrë të presësh rezultate të ndryshme.
Nëse keni provuar vërtetë të gjitha opsionet e takimit dhe sërish pa rezultate, ju duhet të ndaloni duke u përpjekur.
Këshilla kryesore sipas ekspertëve është të bëni një pushim të shkurtër. 
Duke marrë një pushim, do të ndaloni të mendoni shumë për "arritjen" e një marrëdhënieje, e cila është simbol i statusit në shoqërinë tonë në përgjithësi.
Burimi: Elite Daily
Përshtati: Anisa Bega
Article Logic
Execution time: 0.0033271312713623