INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Nuk jam si ti që e bën për një kafe”/ Pas sherrit me Melisën, Andi i kthehet keq Sindit: Për mua i humbe vlerat…

“Nuk jam si ti që e bën për një kafe”/ Pas sherrit me Melisën, Andi i kthehet keq Sindit: Për mua i humbe vlerat…

Publikuar më: 20:36 02-12-2020

Në puntatën e fundit të "Përputhen", Andi replikoi me Sindin pas situatës së ndodhur dje, kur ajo dhe Melisa debatuan. Sindi iu drejtua Melisës me fjalët: “Nuk jam si ti që e bën për një kafe, unë do e bëj me atë që e ndjej”. Pas kësaj deklarate, Melisa u largua nga studio. Andi, i cili këtë javë do të jetë në një takim me Melisën, tha se e ka humbur respektin ndaj Sindit.

Andi: Me vjen turp që ndodhi kjo gjë. Janë gjëra patetike dhe ke bërë një koment pa lidhje. Melisa iu drejtua Mevlanit. Ti çdo gjë e merr shumë personale. Për mua si And i ke humbur të gjitha vlerat. Ty nuk të takon të ofendosh një femër.

Sindi: Përse mund të merren fjalët e mia si ofendim?

Andi: Në vendin tënd mund të ishte Tea. Nuk kishte rëndësi nëse do të ishe ti. I tha të pëlqen seksi 200%. Në këtë rast ishe në takim me të dhe i tha që ti përse dole me Sindin kur të pëlqen seksi.

Sindi: Nëse Sindi e thotë, e ka shumë gabim, nëse e thotë Melisa, ka të drejtë.

 

Article Logic
Execution time: 0.0035371780395508