INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Nuk ishte e lehtë të isha nënë e babë”, Fjolla Morina përlot me dedikimin e ditëlindjes për vajzën e saj [FOTO]

“Nuk ishte e lehtë të isha nënë e babë”, Fjolla Morina përlot me dedikimin e ditëlindjes për vajzën e saj [FOTO]

Publikuar më: 13:30 31-08-2019

Fjolla Morina vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të dashura dhe të komentuara në media dhe rrjete sociale, sidomos për jetën private, po ashtu edhe për linjat e saj trupore e sharmin që e karakterizon.

gr.JPG

Sot është një ditë e shënuar dhe e lumtur për familjen e këngëtares sepse sot feston ditëlindjen vajza e saj e vogël e cila na përloti me postimin e saj dedikuar së bijës.

Këngëtarja ka postuar në llogarinë e saj të Instagramit një fotoi të vajzës kur erdhi në jetë, katër vite më parë.

ty.JPG

Përmes dedikimit, Fjolla nuk ka nguruar pa na treguar edhe vështirësitë që ka kaluar pasi u përkujdes e vetme për vajzën e saj.

“Nuk ishte e lehtë për mua të isha nënë e babë”- ishin disa prej fjalëve që këngëtarja ka shkruajtur.

auto_fjolla1567251841.png

 
Article Logic
Execution time: 0.0029580593109131