INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk është GAFË jo! Rudinës i ndodh ajo që na ka ndodhur të gjithëve të paktën një herë dhe nuk ka faj Visjani [VIDEO]

Nuk është GAFË jo! Rudinës i ndodh ajo që na ka ndodhur të gjithëve të paktën një herë dhe nuk ka faj Visjani [VIDEO]

Publikuar më: 21:15 11-07-2018

Në studion e emisionit “Rudina” në Tv Klan këtë të martë ishin të ftuar çifti simpatik aktori Visjan Ukcenaj dhe regjisorja Jona Xhelilaj. Ata rrëfyen mes emocionesh ndjesinë e të bërit prindër. Në jetën e tyre shumë shpejt do të vijë një djalë, të cilin mezi po presin ta mbajnë në krahë.

Por para se të fillonte emisioni, Visjani ka publikuar një video me Rudinën e cila për fat të keq fillimisht mendonte se ishte foto dhe po pozonte, por kur aktori i tha që është video, moderatorja u largua duke qeshur. Një situatë që na ka ndodhur të gjithëve!

Keni te fala nga @rudinamagjistari pas pak ora 17:00 ne @rtvklan ??

A post shared by V I S J A N U K C E N A J ?? (@visjanukcenaj) on

 

Article Logic
Execution time: 0.0079338550567627