INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk duhet ta humbisni! Kjo video e Kanye West i cili shfaqet duke ngrënë dyllin e veshit po bën xhiron e rrjetit [VIDEO]

Nuk duhet ta humbisni! Kjo video e Kanye West i cili shfaqet duke ngrënë dyllin e veshit po bën xhiron e rrjetit [VIDEO]

Publikuar më: 11:55 03-09-2019

Kanye West është një ndër reperat më të famshëm, suksesshëm dhe të dashur për publikun në mbarë botën.

rs_1024x759-180501141105-1024-kanye-west-mv-5118.jpg

Fundjavën e kaluar, reperi është shfaqur në një koncert publik i cili ka bërë një veprim që ende nuk është kuptuar se çfarë është me saktësi por nuk ju ka kaluar fansave të tij të cilë e kanë filmuar atë teksa kruan veshin dhe më pas fut gishtat në gojë.

Në videon e postuar nga fansat duket sikur reperi ka hequr dyllin e veshit dhe më pas e ka ngrënë për të provuar shijen e tij.

Videoja e reperit është komentuar në forma të ndryshme dhe ka nga ata që mendojnë se thjesht reperi pasi ka mbaruar punë me veshin, ka hequr çamçakëzin që kë kishte në gojë.

Menjëherë pas këtij veprimi shihet se dikush me flokë të zeza, që mendohet se është Kim, i ka thënë diçka në vesh.

 

Article Logic
Execution time: 0.0034708976745605